Navigovať do servisuTurčianske Teplice, SNP 173Telefón+421 907 211 476 E-mailpozesky@gmail.com Otváracia dobaPo - Pia: 7:00 - 16:00 (obedná prestávka 11:30 - 12:30)
Výmena oleja v automatickej prevodovke

Výmena oleja v automatickej prevodovke

Cítite na automatickej prevodovke ťažšie radenie prevodov, trhanie vozidla pri parkovaní, zastavovaní na križovatke, oneskorené radenie či vibrácie pri zaťažení? Väčšinou ide o signály, ktoré nemôžete ignorovať. V opačnom prípade riskujete v budúcnosti problémy, a veľké náklady spojené s opravou alebo výmenou automatickej prevodovky.

Kontaktujte nás

Prečo meniť olej keď niektorí výrobcovia tvrdia, že to nie je potrebné?

Olej po 60 000 km v automatickej prevodovke stmavne, pôsobí ako spálený a je opotrebovaný. Jeho mazacie vlastnosti sa znižujú, obzvlášť pokiaľ jazdíte na krátke vzdialenosti a v meste. Technický stav zhoršujú aj nečistoty.

Môžete dôverovať odporúčaniam výrobcov, že je olejová náplň doživotná, alebo môžete vziať životnosť automatickej prevodovky do svojich rúk, a zabezpečiť jej profesionálnu údržbu.

Prevodovka je konštrukčne zložité zariadenie a olej v automate musí zvládnuť veľkú záťaž. Jeho kvalita a čistota má vplyv na celý chod prevodovky. Preto je opotrebovaný a spálený olej najčastejším zdrojom porúch automatických prevodoviek. K dosiahnutiu dlhej životnosti prevodovky stačí jej pravidelný servis, ktorý Vám vieme zabezpečiť v našejch prevádzke strojovou výmenou kompletnej náplne oleja v prevodovke spolu s preplachom.

Olej v automatickéj prevodovke by sa mal meniť pravidelne káždých 40 000 až 60 000 km v závislosti od záťaže prevodovky.

Ako vymeniť olej v automatickej prevodovke

Bežným spôsobom t.j. vypúšťaním oleja, automatickej prevodovky, vám v servise vymenia približne 60 až 65% prevodového oleja. Výmena nesplní efekt, mazací okruh sa nevyčistí dokonale a vy ste veľkú časť peňazí vyhodili von oknom.

MotulEvo – účinnosť takmer 100%

Sme certifikovaným partnerom nemeckého konceptu MotulEvo – lídra v oblasti zabezpečovania údržby automatických prevodoviek. Máme profesionálne technické vybavenie,oleje a mazivá svetovej kvality MOTUL a know how najlepších odborníkov na automatické prevodovky.

  • Vašu automatickú prevodovku vyčistíme od opotrebovanej prevodovej kvapaliny a nečistôt s účinnosťou takmer 100%;
  • optimálne mazanie bude zárukou pohodlného radenia prevodových stupňov a dlhej životnosti;
  • užijete si každý km jazdy s ľahkým radením bez trhania a vibrácii;
  • a minimalizujete riziko zlyhania prevodovky vrátane nákladných opráv.

Cena za výmenu oleja v automatickej prevodovke

Presnú cenu vám radi oznámime po osobnej konzultácii. Profesionálna údržba automatickej prevodovky bude vždy lacnejšia alternatíva k nákladným opravám.

Kontaktujte nás už dnes, radi s vami preberieme detaily. Vaše vozidlo s automatickou prevodovkou bude v najlepších rukách.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.